GENPAŞ VİNÇ PLATFORM KİRALAMA HİZMETLERİ

2000 Yılında vinç kiralama ile hizmete başlayan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığı başarılı çalışmalar ile zamanla Marmara Bölgesi'nin önde gelen vinç firmaları arasına girmiştir.

2022 yılında ise makina parkurunu ve çalışma stilini büyük oranda değiştiren ifirmamız ilk günkü gibi kaliteyle ağırlıklı olarak platform kiralama hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kaliteli ve modern manlift ve forklift makineleri ve deneyimli operatörleri ile fiyat uygunluğunu ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Elektrikli Manlift platform, Elektrikli ve Dizel forklift platformlarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Platformlarımız saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kendi işlerinizde kullanabilirsiniz.

Sakarya'nın ya da Türkiye'nin neresinde olursanız olun talep gelmesi halinde desteğimize ve hizmetimize ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet etme amacımızı en iyi şekilde gerçekleştirmek için farklı sektördeki farklı müşterilerimize beklentilerinin çok üzerinde düşük maliyetlerle yüksek kaliteyi sunuyoruz.

Kalitede en önde olmayı hedefleyen Genpaş Vinç, kalite politikasından ödün vermeden yolunda ilerlemektedir.

Hizmetlerimiz hakkında İletişime geçmek, fiyat almak için Telefon, E-mail, Whatsapp gibi kanallar ile ulaşım sağlayabilirsiniz